سوالات متداول

شرکت بازارگان کالا در هر استان و شهر با تعدادی از فروشندگان مجاز نهاده های کشاورزی همکاری دارد که محصولات این شرکت را در آن منطقه توزیع می کنند. شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما نام استان خود را مشاهده و در آنجا نام و شماره تماس کارشناس مربوط به استان خود را یافته و با ایشان تماس بگیرید تا فروشندگان مجاز محصولات بازارگان کالا در منطقه را به شما معرفی کنند.

شما می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به معرفی کالاها، بروشور مربوط به هر کالا را مطالعه یا دانلود کرده و اطلاعات فنی و روش مصرف هر کالا را مطالعه کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس فنی بازارگان کالا در منطقه خود تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان دریافت نمایید یا در صورت نیاز درخواست بازدید رایگان از مزرعه یا باغ خود را داشته باشید.

در مورد کودهای بازارگان کالا، به لوگوی این شرکت روی کالا و همچنین لیبل ثبتی روی آن دقت کنید و همچنین می توانید شماره ثبت کودی درج شده روی کالا را در سایت سازمان آب و خاک کشور وارد کرده و از اصل بودن آن مطمئن شوید.

در خصوص سموم نیز مجددا به لوگوی شرکت بازارگان کالا روی قوطی سم مربوطه دقت کنید و توجه داشته باشید کلیه سموم این شرکت دارای لیبل فارسی می باشند و در ضمن حتما کالای مورد نظر را از فروشندگان مجاز منطقه خود تهیه کنید.

در مورد بذرهای بازارگان کالا نیز از سالم بودن بسته بندی اطمینان حاصل کرده، بذرها را از فروشندگان مجاز تهیه کنید و توجه کنید حتما لوگوی شرکت بازارگان کالا روی بسته بندی بذر وجود داشته باشد.

سوالات خود را برای ما ارسال نمایید

خواهشمند است نام خود را بنویسید.
لطفا یک شماره تلفن معتبر وارد نمایید.
لطفا پیامتان را بنویسید.